Stowarzyszenie Naukowe Leczenia Ran organizuje nowy cykl konferencji edukacyjnych – tym razem skierowany tylko do jednej grupy specjalistów: „Rany dla farmaceutów”. W 2021 r. odbędą się 4 spotkania z cyklu – w każdym z nich zostaną poruszone różne tematy dot. pacjentów z raną, którzy szukają pomocy m.in. u farmaceutów.

Przewodniczącym Komitetu Naukowego cyklu konferencji jest dr. n. med. Grzegorz Krasowski. Cykl jest współorganizowany przez wydawnictwo naukowe Evereth Publishing. Na pierwsze spotkanie, które odbędzie się w dniach 25-26 marca zapisało się już ponad 1500 farmaceutów. 

Patronat honorowy nad cyklem sprawują: Beskidzka Okręgowa Izba Aptekarska, Dolnośląska Izba Aptekarska, Lubuska Okręgowa Izba Aptekarska, Zachodniopomorska Okręgowa Izba Aptekarska, Wielkopolska Okręgowa Izba Aptekarska oraz Środkowopomorska Okręgowa Izba Aptekarska.

Jeśli jesteś farmaceutą, zarejestruj się już dziś:

Szanowni Państwo,

w obliczu starzejącego się społeczeństwa oraz rosnącej wciąż skali problemu ran trudno gojących się w Polsce, wierzymy w to, że stała edukacja w tym zakresie jest niezbędnym działaniem służącym do popularyzacji najnowszej wiedzy umożliwiającej przeprowadzenie skutecznego procesu leczenia.
 
Ogromnie ważną rolę w tym procesie odgrywają farmaceuci, którzy są przecież najbliżej pacjentów – to dla Państwa zdecydowaliśmy się przygotować nowy cykl konferencji “Rany dla farmaceutów.
 
Jako Stowarzyszenie Naukowe Leczenia Ran obserwujemy, jak wielu spośród Państwa bierze udział w konferencjach naukowych jakie organizujemy – zasługujecie Państwo na cykl dedykowanych spotkań dostosowanych do Państwa roli w skoordynowanej opiece nad pacjentem.
 
Mamy nadzieję, że program merytoryczny i wystąpienia ekspertów spełnią Państwa oczekiwania. Podczas konferencji będzie także możliwość zadawania pytań, do czego gorąco zachęcamy.

 

Serdecznie zapraszamy!
Przewodniczący Komitetu Naukowego konferencji
dr n. med. Grzegorz Krasowski
Wiceprezes Stowarzyszenia Naukowego Leczenia Ran

 

Sprawdź program 1. spotkania z cyklu „Rany dla farmaceutów”: